Proje Geliştirme

Proje Geliştirme

Investa Yapı; yenilikçi fikirleri, proje önerileri ve uygulamaları ile; her zaman iyi bir ortak ve uygulayıcıdır.  İş fikri sahipleri ve arazi sahiplerine kazandıran yatırım önerileri sunar.

İş fikri ile gelen yatırımcıların önerdiği projelerin uygulanabilirliği konusunda gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra, projelerin uygulanması için uygun arazi bulunmasından başlayarak, proje teslimine kadarki tüm süreçleri profesyonel yaklaşım ve uygulamalar ile yönetir, yürütür.

Arsa sahipleri ile bir araya gelerek, gerekli inceleme ve araştırmanın ardından araziye en uygun ve yatırımcısına en fazla getiri sağlayacak olan proje önerilerinde bulunur. Arsa sahibi ile anlaşma sağlanmasının ardından tüm süreçleri yöneterek, projeyi zamanında ve taahhüt ettiği şekilde teslim eder.

Investa Yapı, geliştirdiği tüm projelerin yasal çerçevede, kurallara uygun, resmî kurumların istediği özellikleri içinde barındıran, çevre dostu, güvenli ve tüm paydaşları memnun edecek yapılar olmasına önem verir. Bu düşünceden hareketle açık iletişim politikasını benimser ve müşteri memnuniyetini esas alır.