Hakkımızda

Investa Yapı; en üst seviyede kalite standartları ile doğal dokuyla uyumlu, çevre dostu, güvenli ve konforlu binalar inşa ederek topluma değer katmak amacıyla 2017 yılında kuruldu.

Investa Yapı

Karaburun Yarımadası’nda, doğa ile iç içe, yerel dokuyla uyumlu, çevre dostu, güvenli, estetik ve konforlu projeler hayata geçiren INVESTA YAPI; güvenilir iş ortakları ve tedarikçileri ile hayat verdiği projelerde kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

INVESTA YAPI, Endüstri Mühendisi Hilmi AKYOL ve İnşaat Mühendisi Özer Ümit KOÇAK tarafından 2017 yılında kurulmuştur.

 

Karaburun Yarımadası’nda, doğa ile iç içe, yerel dokuyla uyumlu, çevre dostu, güvenli, estetik ve konforlu projeler hayata geçiren Investa Yapı; güvenilir iş ortakları ve tedarikçileri ile hayat verdiği projelerde kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmaktadır.

 

Projelerin ilk aşamasından itibaren, müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla süreçleri yöneten firma, binalarında kullandığı birinci sınıf malzeme, işçilik ve yüksek teknoloji ile Karaburun’da fark yaratmaktadır.

 

Özel çizim mimari projeler dahil olmak üzere, hayalinizdeki her türlü projeyi başarıyla uygulamaya alan firma, gelişime çok açık olan, Kıyı Ege’nin yeni gözdesi Karaburun’da yüksek katma değer sağlayan projeler hayata geçirmektedir.

 

2020 yılında, Tiny Town markasıyla son dönemlerde, tüm dünya genelinde yeni bir trend haline gelen küçük ev (tiny house) konseptinde ev üretimine başlayan Investa Yapı; bu alandaki yatırımlarına da devam etmektedir.

Misyonumuz & Vizyonumuz

VİZYON:
İnşaat sektöründe; güçlü, nitelikli ve güvenilir, yenilikleri yakından takip ederek uygulamaya alan, sürdürülebilir projeler üreten, kendini sürekli yenileyen Ulusal bir marka olmak.

MİSYON:
En üst seviyede kalite standartları ile doğal dokuyla uyumlu, çevre dostu, güvenli ve konforlu binalar inşa ederek topluma değer katmak.